Wedstrijdkalender 2019

Algemene informatie:
      • Clubwedstrijden op de zondagen aanvang 1e wedstrijd 11.00 uur 2e wedstrijd 13.00 uur / overleg zeilers.
      • Clubwedstrijden op de zaterdagen aanvang 1e wedstrijd 13.00 uur 2e wedstrijd 14.30 uur/overleg zeilers.
      • Zomeravond competitie aanvang 18.30 uur (1 wedstrijd of 2 kort).
     
    • Verenigingen competitie start 18.30 2 wedstijden, buiten de slotavond, die om 17.30
    • 9-mrt-19
      zat
       
      schoon maak zuidlaardermeer met de Futen 10.00 tot +/- 14.00
       
      16-mrt-19
      za
       
      nl doet 
      Stichtingen Vereniging
      21-mrt-19
      do
       
      Jaar vergadering ZZ
      Jaar vergadering ZZ
      6-apr-19
      za
      cwo 1 th
       
      Theorie 14.00-16.00 uitleg 
      13-apr-19
      za
      cwo 1
      9.00 (voorbespreking)-12.00
       
      17-apr-19
      wo.
       
      zeil avond
       
      20-apr-19
      za
      cwo 2
      9.00 (voorbespreking)-12.00
       
      21-apr-19
      zo
       
      Paaswedstrijden ZZ 1ste paasdag
       
      24-apr-19
      wo
       
      zeil avond
       
      27-apr-19
      za 
      cwo 3
      9.00 (voorbespreking)-12.00
       
      1-mei-19
      wo
       
      zeil avond
      Open club avond de  Futen
      5-mei-19
      za
       
      4 meren fiets tocht!
      4 meren fiets tocht!
      6-mei-19
      ma
      ?
      verenigings competitie
      ZKZM (leek)
      11-mei-19
      zat
       
      16m2 sprint Schildmeer
       
      12-mei-19
      zo
       
      16m2 sprint Schildmeer
       
      13-mei-19
      ma
      ?
      verenigings competitie
      (DTP (Paterswolde)
      15-mei-19
      wo
       
      zeil avond
       
      18-mei-19
      za
      cwo 4
      9.00 (voorbespreking)-12.00
       
      20-mei-19
      ma
      ?
      verenigings competitie
      ZZ (zuidlaren)
      22-mei-19
      wo
       
      zeil avond
       
      25-mei-19
      za
       cwo 5
      13.30 -16.00 sport pret 1 
      opendag ZZ
      27-mei-19
      ma
      ??
      verenigings competitie
      Mayday (paterswolde)
      30-mei-19
      do
       
      clubwedstrijden 
      Hemelvaart
      1-jun-19
      za
       
      ONK sprint O-jollen  (ZZ cup)
      Twee landen regatta  Oldambtmeer  groningerkampioenschap
      2-jun-19
      zo
       
      ONK sprint O-jollen  (ZZ cup)
      Twee landen regatta  Oldambtmeer  groningerkampioenschap
      3-jun-19
      ma
       
      verenigings competitie
      ZVOSS (schildmeer)
      5-jun-19
      wo
       
      zeil avond
       
      9-jun-19
      zo 
       
      Pinksteren geen wedstrijden 
      Combi noord blauwestad
      10-jun-19
      ma
       
      Pinksteren geen wedstrijden 
      Combi noord blauwestad
      10-jun-19
      ma
       
      verenigings competitie
      VWDTP (paterswolde)
      12-jun-19
      wo
       
      zeil avond
       
      15-jun-19
      za
      cwo 6
      Sportpas nieuw 13.30  16.30 Hoogezand Sappemeer
      DTP Rabo regatta groninger kampioenschap
      16-jun-19
      zo
         
      DTP Rabo regatta groninger kampioenschap
      17-jun-19
      ma
       
      verenigings competitie reserve avond
       
      19-jun-19
      wo
       
      zeil avond
       
      26-jun-19
      wo
       
      zeil avond
       
      29-jun-19
      za
      cwo 7
       
       
      30-jun-19
      zo
       
      Dag van het Park (gem . Hoogezand-Sappemeer)
       
      3-jul-19
      wo
       
      zomeravond comp 1
       
      6-jul-19
      za
      cwo 8
       
       
      7-jul-19
      zo
       
      All Ships race 1
       
      10-jul-19
      wo
       
      zomeravond comp 2
       
      12-jul-19
       
       
      Training Jeugd (verzoek)
       
      13-jul-19
      za
       
      ZZ weekend + groninger kampioenschap
       
      14-jul-19
      zo
       
      ZZ weekend + groninger kampioenschap 
       
      17-jul-19
      wo
       
      zomeravond comp 3
       
      19-jul-19
      vr
       
      opening schildweek 20 juli t/m 26 juli
       
      20-jul-19
      za
       
      schildweek + groninger kampioenschap
       
      21-jul-19
      zo
       
      schildweek + groninger kampioenschap
       
      24-jul-19
      wo
       
      zomeravond comp 4
       
      31-jul-19
      wo
       
      zomeravond comp 5
       
      3-aug-19
      zat
       
      start sneekweek 3 t/m 10 augustus 2018
       
      4-aug-19
      zo
       
      All ships wedstrijd 2
       
               
               
      24-aug-19
      za
      cwo 9
      DTP Rabenhaupt 
       
      25-aug-19
      zo
       
      DTP Rabenhaupt 
       
      28-aug-19
      wo
       
      zomeravond comp 6 finale
       
      31-aug-19
      zat
      cwo examen
      13.30 -16.00 sport pret 2 
       
      4-sep-19
      wo
       
      ONK O-jollen (voorbereiding)
       
      5-sep-19
      do
       
      ONK O-jollen (voorbereiding)
       
      6-sep-19
      vr
       
      ONK O-jollen 
       
      7-sep-19
      za
       
      ONK O-jollen 
       
      8-sep-19
      zo
       
      ONK O-jollen 
       
      18-sep-19
      wo.
       
      zeil avond
       
      21-sep-19
      za
       
      Eenmans boten ZZ        
       
      22-sep-19
      zo
       
      Eenmans boten ZZ           
       
      25-sep-19
      wo.
       
      zeil avond
       
      28-sep-19
      za
      cwo
      Reserve dag
       
      13-okt-19
      zo
       
      Zuidlaarderbollen wedstrijd (all ships 3)
       
      16-nov-19
      za
       
      Oliebollen wedstrijden ZZ 
       
      17-nov-19
      zo
       
      Oliebollen wedstrijden ZZ 
       
      7-dec-19
      za
       
      diploma en prijs uitreiking,        ZZ doet
       

      %MCEPASTEBIN%